Aanmelding voor de kleutergroepen voor schooljaar 2021-2022

26 januari 2021
Indien uw zoon/dochter 4 jaar wordt gedurende schooljaar 2021-2022 én u heeft interesse in onze school dan kunt het digitale aanmeldingsformulier invullen ( https://www.dekingbeek.nl/formulier/2/Aanmeldformulier-nieuwe-leerling ). 
Wanneer we het aanmeldformulier hebben ontvangen, plannen we in overleg met u en passend bij de coronamaatregelen een oriëntatiegesprek in. We vertellen over onze visie op leren en leven, onze schoolorganisatie en werkwijze en geven u een rondleiding door onze school. Tevens kunt u al uw nieuwsgierige vragen stellen. 
Indien u vervolgens wenst over te gaan tot inschrijving, dan ontvangt u van ons een inschrijfformulier.Ook is het altijd mogelijk om via mail (r.vanleeuwen@kindante.nl ) een afspraak te maken voor een oriëntatiegesprek. 

U bent van welkom en samen met u, ouders/verzorgers, bekijken we of bs. de Kingbeek, de geschikte school is voor uw kind. 


Hartelijke groeten, Resy van Leeuwen (directeur) 
Terug
Print