Groepsindeling, Schooltijden & Vakanties

Schooltijden

 
AANGEPASTE START- EN EINDTIJDEN, corona-gerelateerd, schooljaar 2021-2022




Vakantierooster en vrije dagen in schooljaar 2021-2022
 
 Herfstvakantie   23 oktober t/m 31 oktober 2021
 Kerstvakantie       25 december 2021 t/m 9 januari 2022
 Carnavalsvakantie          26 februari t/m 6 maart 2022
 Goede vrijdag  15 april 2022
 Paasmaandag  18 april 2022
 Koningsdag  27 april 2022
 Meivakantie  23 april t/m 8 mei 2022
 Hemelvaartsdagen  26 en 27 mei 2022
 Pinkstermaandag   6 juni 2022
 Zomervakantie  23 juli t/m 4 september 2022
 
Vrije (mid)dagen Alle groepen:
 
 Studiedag 10-jarig bestaan Kindante  Vrijdag 17 september 2021 
 Studiedag  Woensdag 6 oktober 2021
 Vrijdagmiddag voor de herfstvakantie    22 oktober 2021, vanaf 12:00/12:15 u vrij 
 Studiedag  Maandag 6 december 2021
 Vrijdagmiddag voor kerstvakantie  24 december 2021, vanaf 12:00/12:15 u vrij 
 Studiedag  Woensdag 2 februari 2022
 Vrijdagmiddag voor carnaval  25 februari 2022, vanaf 12:00/12:15 u vrij 
 Goede Vrijdag Studiedag  Vrijdag 15 april 2022 
 Pinksterdinsdag  Dinsdag 7 juni 2022
 Vrijdagmiddag voor zomervakantie  22 juli 2022, vanaf 12 u vrij

Alleen vrij voor de groepen 1 t/m 4:
 
 Studiedag                                            Maandag 15 november 2021                                 
 Studiedag  Paasdinsdag 19 april 2022


Groepsindeling 2021-2022


 
   Maandag            Dinsdag   Woensdag   Donderdag   Vrijdag         
 Unit 1 Onderbouw
 Groep 1-2 A
 Start ±21 lln.
 Juf Peggy  Juf Peggy  Juf Peggy  Juf Peggy  Juf Peggy
           
 Groep 1-2 B
 
Start ±21 lln.
 Juf Christel  Juf Christel  Juf Christel  Juf Maria   Juf Maria 
           
 Groep 1-2 C
 Start ±21 lln.
 Juf Anouk  Juf Anouk  Juf Anouk  Juf Anouk  Juf Anouk
           
 Groep 3*
 
±30 lln.
  Juf Mariëlle   Juf Mariëlle  Juf Mariëlle  Juf Mariëlle  Juf Sandra
           
 Unit 2 Middenbouw
 Groep 4 * + **
 ± 34 lln
 Meester Roger  Meester Roger  Meester Roger  Meester Roger  Meester Roger
           
 Groep 5**
 ± 31 lln
 Meester Walt  Meester Walt  Juf Sandra  Meester Walt  Meester Walt +
 juf Sandra middag
            
 Groep 6
 ± 36 lln
 Meester Werner +
 juf Anna ochtend
 Meester Werner +
 juf Anna ochtend 
 Meester Werner +
 juf Anna 
 Meester Werner  Meester Werner +
 juf Anna ochtend +
 middag juf Anouk
           
 Unit Bovenbouw
 Groep 7**
 ± 31 lln
 Meester Maurice   Juf Sylvie  Meester Maurice  Juf Sylvie  Meester Maurice
 Juf Sylvie + middag 
juf Peggy
           
 Groep 8**
 
± 36 lln
 Juf Nancy  Juf Nancy  Juf Nancy  Juf Nancy  Juf Nancy
           
 Juffrouw Nicole Steuns ondersteunt 3 middagen met coachende taken in de groepen. Tevens coacht zij gedurende 2 ochtenden en 1 middag individuele kinderen m.b.t. onderwijs-gerelateerde thema's.

 Aanvullende onderwijs-ondersteuning in groepen:
 *Juf Nicole van Haaften groepen 3 en 4 (maandag-dinsdag-donderdag)
 **Juf Anouk Pisters groepen 4,5,7 en 8 (maandag t/m/ vrijdag)

 
 Algemeen
 
     
 Intern Begeleider  Miranda Habets
 CoVaCoach     Nicole Steuns 
 ICT      Anna Janssen
 Management assistente  Suzanne Crijns 
 Management org.
 onderwijs
 Brigit Janssen
 Conciërge     Jo Savelkoul en Suzanne Crijns 
 Onderwijs vrijwilliger  Roel Nijsten (Unit 3 bovenbouw)
 Directeur  Resy van Leeuwen
























































 
Terug
Print