Groepsindeling, Schooltijden & Vakanties

Schooltijden
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groepen 1-4 †8.30-14.45 †8.30-14.45 †8.30-12.30 †8.30-14.45 †8.30-12.00
Groepen 5-8 †8.30-14.45 †8.30-14.45 †8.30-12.30 †8.30-14.45 †8.30-14.45

Vakantierooster en vrije dagen in schooljaar 2018-2019
  • Herfstvakantie 15†oktober†t/m 19†oktober 2018
  • Kerstvakantie 24†december†2018†t/m 4†januari 2019
  • Carnavalsvakantie 4†maart t/m †8 maart 2019
  • Goede vrijdag 19 april 2019
  • Paasmaandag 22 april 2019
  • Meivakantie 22†april t/m †3 mei 2019
  • Hemelvaart 30†mei†& 31†mei 2019
  • Pinkstermaandag & dinsdag 10 juni†& 11 juni 2019
  • Zomervakantie 8†juli t/m 16†augustus†2019
Vrije (mid)dagen Alle groepen:
  • Vrijdagmiddag voor de herfstvakantie 12†oktober 2018
  • Vrijdagmiddag voor kerst 21†december 2018
  • Woensdag Studiedag 14 november 2018
  • Vrijdagmiddag voor carnaval 1 maart 2019
  • Vrijdag Studiedag 19 april 2019
  • Dinsdag Studiedag 11 juni 2019
  • Laatste schoolmiddag vrijdagmiddag 5†juli 2019

Alleen groepen 1 t/m 4:
  • Maandag Studiedag 24 september 2018
  • Donderdag Sinterklaas 6 december 2018
  • Dinsdag†Studiedag 19 februari†2019
  • Donderdag†Studiedag 28 maart 2019
  • Woensdag Studiedag 12 juni 2019

Groepsindeling 2018-2019
†Locatie†
†Grevenbicht †
†Maandag † † † † † Dinsdag† Woensdag† Donderdag† Vrijdag † † ††††
†Groep 1-2 a †Juf Sandra †Juf Sandra †Juf Maria †Juf Maria †Juf Maria
Groep 1-2 b †Juf Peggy †Juf Peggy †Juf Peggy †Juf Peggy †Juf Peggy
Groep 3 †Juf Miranda/
†juf MariŽlle†
†Juf Miranda †Juf MariŽlle †Juf Anke †Juf Miranda
Groep 4 †Juf Christel †Juf Christel †Juf Christel †Juf Christel †Juf Nicole
†Groep 5 †Meester Roger †Meester Roger †Meester Roger †Meester Roger †Meester Roger
††
Groep 6 †Meester Walt† † †Meester Walt† †Meester Walt† †Meester Walt †Meester Walt†
†Groep 7† †Juf Sylvie †Juf Sylvie †Juf Sylvie †Juf Sylvie †Juf Nancy
Groep 8† †Juf Nancy †Juf Nancy †Juf Nancy †Juf Nancy †Juf Nancy
Locatie†
Obbicht †
Maandag Dinsdag † † † † †† Woensdag † † †† Donderdag† Vrijdag † † ††
Groep 1-2 †Juf Simone †Juf MariŽlle †Juf Simone Juf MariŽlle †Juf MariŽlle
Groep 3-4: 3 †Juf Sjekka †Juf Sjekka †Juf Sjekka †Juf Sjekka †Juf Sjekka
Groep 3-4: 4 †Juf Anke/Anna †Juf Anke/Anna †Juf Anke/Anna †Juf Anke/Anna †Juf Anke/Anna
Groep 5/6 †Meester Werner †Meester Werner †Meester Werner †Meester Werner †Meester Werner
Groep 7/8 †Meester Maurice †Meester Maurice †Meester Maurice †Meester Math †Meester Maurice †
In de middaguren zal veelvuldig door de groepen samengewerkt worden in de leerpleinen. Hierbij zijn leerkrachten afwisselend aanwezig.
†Algemeen †††††
†Intern Begeleider †Simone Kusters†en Math Kentgens
KoVaCoach †† †Nicole Steuns†
ICT† †† †Yvonne Pleijers†
Managementassistente †Suzanne Crijns†
ConciŽrge† † †Jo Savelkoul en Suzanne Crijns†
Onderwijs†vrijwilliger †Roel Nijsten
Directeur †Resy van Leeuwen
























































Terug
Print