Groepsindeling, Schooltijden & Vakanties

Schooltijden
 
  Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groepen 1-4  8.30-14.45  8.30-14.45  8.30-12.30  8.30-14.45  8.30-12.00
Groepen 5-8  8.30-14.45  8.30-14.45  8.30-12.30  8.30-14.45  8.30-14.45
 
Vakantierooster en vrije dagen in schooljaar 2018-2019
  • Herfstvakantie 15 oktober t/m 19 oktober 2018
  • Kerstvakantie 24 december 2018 t/m 4 januari 2019
  • Carnavalsvakantie 4 maart t/m  8 maart 2019
  • Goede vrijdag 19 april 2019
  • Paasmaandag 22 april 2019
  • Meivakantie 22 april t/m  3 mei 2019
  • Hemelvaart 30 mei & 31 mei 2019
  • Pinkstermaandag & dinsdag 10 juni & 11 juni 2019
  • Zomervakantie 8 juli t/m 16 augustus 2019
Vrije (mid)dagen Alle groepen:
  • Vrijdagmiddag voor de herfstvakantie 12 oktober 2018
  • Vrijdagmiddag voor kerst 21 december 2018
  • Woensdag Studiedag 14 november 2018
  • Vrijdagmiddag voor carnaval 1 maart 2019
  • Vrijdag Studiedag 19 april 2019
  • Dinsdag Studiedag 11 juni 2019
  • Laatste schoolmiddag vrijdagmiddag 5 juli 2019

Alleen groepen 1 t/m 4:
  • Maandag Studiedag 24 september 2018
  • Donderdag Sinterklaas 6 december 2018
  • Dinsdag Studiedag 19 februari 2019
  • Donderdag Studiedag 28 maart 2019
  • Woensdag Studiedag 12 juni 2019

Groepsindeling 2018-2019
 
 Locatie 
 Grevenbicht  
 Maandag           Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag         
 Groep 1-2 a  Juf Sandra  Juf Sandra  Juf Maria  Juf Maria  Juf Maria
           
 Groep 1-2 b  Juf Peggy  Juf Peggy  Juf Peggy  Juf Peggy  Juf Peggy
           
 Groep 3  Juf Miranda/
 juf MariŽlle 
 Juf Miranda  Juf MariŽlle  Juf Anke  Juf Miranda
           
 Groep 4  Juf Christel  Juf Christel  Juf Christel  Juf Christel  Juf Nicole
           
 Groep 5  Meester Roger  Meester Roger  Meester Roger  Meester Roger  Meester Roger
            
 Groep 6  Meester Walt     Meester Walt   Meester Walt   Meester Walt  Meester Walt 
           
 Groep 7   Juf Sylvie  Juf Sylvie  Juf Sylvie  Juf Sylvie  Juf Nancy
           
 Groep 8   Juf Nancy  Juf Nancy  Juf Nancy  Juf Nancy  Juf Nancy
           
 Locatie 
 
Obbicht  
 Maandag   Dinsdag             Woensdag         Donderdag   Vrijdag       
 Groep 1-2  Juf Simone  Juf MariŽlle  Juf Simone Juf MariŽlle  Juf MariŽlle
           
 Groep 3-4: 3  Juf Sjekka  Juf Sjekka  Juf Sjekka  Juf Sjekka  Juf Sjekka
           
 Groep 3-4: 4  Juf Anke/Anna  Juf Anke/Anna  Juf Anke/Anna  Juf Anke/Anna  Juf Anke/Anna
           
 Groep 5/6  Meester Werner  Meester Werner  Meester Werner  Meester Werner  Meester Werner
           
 Groep 7/8  Meester Maurice  Meester Maurice  Meester Maurice  Meester Math  Meester Maurice  
 
In de middaguren zal veelvuldig door de groepen samengewerkt worden in de leerpleinen. Hierbij zijn leerkrachten afwisselend aanwezig.
 
 Algemeen      
 Intern Begeleider  Simone Kusters en Math Kentgens
 KoVaCoach     Nicole Steuns 
 ICT      Yvonne Pleijers 
 Management assistente  Suzanne Crijns 
 ConciŽrge     Jo Savelkoul en Suzanne Crijns 
 Onderwijs vrijwilliger  Roel Nijsten
 Directeur  Resy van Leeuwen
























































 
Terug
Print